Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
METADESK - ТИ МОЖЕШ БІЛЬШЕ НІЖ ТИ ДУМАЄШ
Графік роботи:

Пн-Нд 8-22

0
Мій кошик

Ексклюзивні Дошки Садху

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Ексклюзивні дошки Садху від METADESK

Дизайнерська дошка Садху використовується в індійській духовній практиці цвяхостояння. Вона дає змогу комплексно оздоровити організм: поліпшити кровообіг, нормалізувати роботу нервової системи, підвищити імунітет, наповнити тіло енергією і покращити настрій. Також вона благотворно впливає на підвищення самооцінки і впевненості в собі, що допомагає досягати поставлених цілей.

Наші дошки Садху дизайнерські, унікальність їх досягається завдяки таким критеріям:

  1. Форма основи.

  2. Матеріал основи. Для виготовлення використовують такі породи дерева: дуб, ясен, європейський і американський горіх, а також якісну вологостійку фанеру.

  3. Дизайн. Окрім деревини різних порід, ми активно застосовуємо поєднання дерев'яної фактури та епоксидної смоли. Високоточне 3D фрезерування дозволяє зробити ексклюзивну дошку Садху з індивідуальним дизайном.

  4. Малюнок. Дерев'яні основи наших дощок Садху ми прикрашаємо гравіюванням ручної роботи з можливістю індивідуального замовлення.

Що становить собою техніка цвяхостояння?

Родоначальниками практики цвяхостояння є мудреці Садху або Ріші зі Стародавньої Індії. Свій життєвий шлях вони вбачали в аскетизмі, відмові від земних благ і задоволень, пізнанні себе через біль. На честь цих йогінів і названі спеціальні дошки Садху із цвяхами.

Образ йогінів, які стоять на цвяхах, почав популяризуватися в період колоніальної Індії Британської імперії. Тоді європейському суспільству такі здібності здавалися незвичайними, унікальними, тому часто йогіни демонстрували ці вміння в циркових виставах. Згодом ця практика розширилася і набрала популярності по всьому світу.

Дошка Садху з ексклюзивним малюнком: 5 причин спробувати практику цвяхостояння

Якщо ви починаєте практикувати або вже практикуєте йогу, використання дошки з цвяхами доповнить і поглибить її, дасть змогу розширити межі розуміння себе і свого тіла. Важливо починати працювати з інструментом з натхненням. Кожен зможе відчути щось своє, потрібно тільки почати. 

Які ж корисні якості мають ексклюзивні дошки Садху:

  1. Ступні ніг мають велику кількість акупунктурних точок, кожна з яких відповідає певному органу. Вплив на ці точки позитивно впливає на роботу органів і всього організму загалом. Поліпшується кровопостачання, живлення і збагачення киснем органів та м'язів.

  2. Регулярна практика стояння на цвяхах сприяє розслабленню м'язів і затисків у тілі, зміцнює нервову систему. Після кожного сеансу організм розслабляється і поліпшується настрій.

  3. Стояння на дошках Садху, виготовлених на замовлення, допомагає боротися зі стресом, контролювати емоції. Відкриваються можливості до глибокого самопізнання, розуміння своїх внутрішніх психологічних станів і боротьби над несприятливими з них. Ці вправи, по суті, схожі з психотерапією. 

  4. Можна повністю позбутися енергетичних блоків і затисків. Енергія наповнюватиме кожну клітинку організму. 

  5. При бажанні зробити медитацію і практику йоги більш глибокою і наповненою, дизайнерські дошки Садху допоможуть цього домогтися. Вони дадуть змогу поліпшити концентрацію уваги на моменті медитації та зосередитися на відчуттях у цей момент.

Регулярне використання ексклюзивної Садху стане ефективним помічником у боротьбі зі стресом і принесе величезну користь організму. Вона стане чудовим доповненням до занять йоги і медитації, відкриє двері до своїх глибоких почуттів і емоцій, допоможе краще пізнати себе і правильно розподіляти внутрішню енергію.

Наша компанія METADESK пропонує виготовлення ексклюзивних дощок Садху на замовлення. Також у нас ви знайдете якісні дошки Садху для спини. Готовий виріб відправимо в будь-яку точку України.

Вгору