Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
METADESK - ТИ МОЖЕШ БІЛЬШЕ НІЖ ТИ ДУМАЄШ
Графік роботи:

Пн-Нд 8-22

0
Мій кошик

Овальні Дошки Садху

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Овальні дошки з цвяхами Садху

Цвяхостояння – це давня практика, яка в наш час знову набуває популярності, за її допомогою можна розслабити організм, досягти духовної та фізичної рівноваги. Однак варто зазначити, що позитивного результату можна досягти тільки в тому разі, якщо виконувати певні правила. Дошка овальна для стояння на цвяхах компактна, її можна перевозити або переносити і проводити тренування в будь-якому зручному місці. Головне відповідально підійти до вибору такого інвентарю.

Цвяхостояння: мінуси і плюси

Стояння на цвяхах – це корисна, безпечна практика, але якщо вибрати інструмент неправильно або не дотримуватися техніки безпеки, то можна завдати істотної шкоди організму. Важливо починати практику поетапно, поступово підвищувати складність вправи. Спочатку рекомендується стояти кілька секунд, потім збільшувати час, орієнтуючись на власні відчуття. Досягти гарного результату зможе тільки той, хто мислить позитивно, може вимкнути свою свідомість і відректися від проблем зовнішнього світу.

Якщо людина правильно підготувала себе морально і фізично, то від цвяхостояння вона отримає максимум користі. Цвяхи впливають на активні точки на стопах, прибираючи блоки енергетичних потоків. Така практика допомагає очистити лімфосистему, позбутися стресу, поліпшити імунітет. Досягнувши енергетичного балансу, можна відчути рівновагу, спокій. Цвяхостояння тренує силу волі, терпіння, вчить долати труднощі, досягати поставлених цілей.

Особливості вибору овальної дошки з цвяхами для йоги

Щоб овальна дошка з цвяхами для ніг стала ефективним інструментом для розкриття свого внутрішнього потенціалу, варто відповідально підійти до процесу її вибору. Важливо підбирати інвентар, звертаючи увагу на такі нюанси:

  1. Основа. Вироби з полімерів зносостійкі, не втрачають своєї функціональності через перепади температури, їх можна використовувати для тренування на відкритому повітрі. Моделі з дерева екологічно чисті, не завдають шкоди навколишньому середовищу і людині. Вибираючи дошку з дерева, важливо враховувати тип матеріалу, з якого вона зроблена. Основа з цільного масиву дерева більш довговічна і естетична, але має велику вагу і високу вартість. Овальні дошки Садху з фанери легкі, дешеві, але менш довговічні.

  2. Матеріал цвяхів. Найчастіше цвяхи для йоги на овальній основі оцинковані. Такий варіант найбюджетніший, тому користується попитом, але якщо є можливість, краще придбати модель із цвяхами з міді або обмідненими. Вони не псуються під впливом вологи, не втрачають первісного блиску. Серед дорогих овальних дощок Садху є моделі з позолоченими або посрібленими цвяхами, які мають дуже презентабельний вигляд, але не користуються попитом через високу вартість.

  3. Відстань між шипами. Початківцям краще вибирати з моделей з невеликою відстанню між шипами (близько 8 мм). Чим більша відстань, тим складніше стояти на овальній дошці Садху. Любителі гострих відчуттів, а також досвідчені практики можуть стояти на цвяхах, відстань між якими понад 12 мм.

  4. Розмір, форма. Дошка може бути різного розміру, тому її вибирають з урахуванням особистих анатомічних особливостей. Вона може бути у формі овалу, прямокутника, кола тощо. Особливим попитом користуються овальні дошки Садху для цвяхостояння.

Де купити овальні дошки з цвяхами для ніг?

В інтернет-магазині Metadesk можна вибрати якісний інвентар для цвяхостояння власного виробництва. Овальна дошка з цвяхами Садху представлена в широкому асортименті – є моделі з основою з натурального дерева або фанери. Можна вибрати інструмент з мідними, оцинкованими або комбінованими цвяхами. У наявності є спеціальні Садху для спини. Менеджери магазину можуть допомогти підібрати модель, яка відповідатиме заявленим вимогам клієнта.

Вгору