Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
METADESK - ТИ МОЖЕШ БІЛЬШЕ НІЖ ТИ ДУМАЄШ
Графік роботи:

Пн-Нд 8-22

0
Мій кошик

Дошки Садху 8 мм

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Дошки Садху з кроком 8 мм

Мало хто знає, що дошка з цвяхами називається Садху, її використовують для духовних практик і спортивних тренувань. Цвяхостояння – це досить складний процес. Необхідно встати босими ногами на металеві або дерев'яні штирі. Як правило, мало хто починає навчання самостійно. Для початкової підтримки звертаються по допомогу до провідника і підбирають Садху з малим кроком, наприклад 8 мм.

Цвяхостояння може займати від 2-3 секунд до кількох годин. Раніше така практика використовувалася йогами для тренування духу, але варто зазначити, що далеко не всі вони вміють стояти на цвяхах, і не всі, хто опанував техніку цвяхостояння – йоги. Особливо в наші дні.

Навіщо потрібно цвяхостояння?

Йоги, які довгий час займаються духовними практиками, стверджують, що на тілі людини багато активних точок. Якщо здійснювати стимулюючий вплив на ці зони, можна налагодити роботу внутрішніх органів і систем в організмі. Стимуляція точок називається акупунктура, масаж – акупресура. Цвяхи Садху для новачків 8 мм – це поєднання акупунктури та акупресури.  

Можна дошку Садху для початківців купити з відстанню між цвяхами 8 мм не тільки для фізичної користі. За допомогою такого виробу можна вирішити масу інших задач:

  1. Удосконалювати силу волі, поліпшити самоконтроль, позбутися фізичного дискомфорту.

  2. Позбутися стресу, негативних емоцій, переживань.

  3. Відчути момент життя, усвідомити неповторність світу, вивільнити думки, які переслідують кожного дня.

  4. Навчитися справлятися з труднощами, боротися зі страхами.

Особливості вибору дошки Садху для новачка

На сьогоднішній день немає проблеми дошку Садху 8 мм купити. У магазинах величезний вибір товарів для йоги на будь-який смак. Підбираючи такий інвентар, особливу увагу варто звернути на відстань між цвяхами. Чим ширший крок, тим складніше стояти на голках:

  • дошка Садху 8 мм – ідеальне рішення для новачка;

  • 1 см – підійде тим, хто отримав початковий досвід цвяхостояння;

  • 1,2 см для професіоналів.

Деякі моделі дощок оснащені регулятором кількості цвяхів, так можна зняти, а потім поставити додаткові елементи. Також варто звернути увагу на загостреність цвяхів – вони можуть бути різними за гостротою.

Можна вибрати складну модель дошки Садху для початківців з кроком 8 мм, яку можна взяти з собою в сумку і, наприклад, вирушити в подорож. 

Якщо є бажання просто познайомитися з практикою цвяхостояння, то можна відвідати центр йоги. Коли прийде усвідомлене розуміння стояння на цвяхах, можна буде придбати овальні дошки з цвяхами Садху.

Дошка Садху для новачків 8 мм: з чого почати практику

Цвяхостояння потрібно починати з розслаблення. Досвідчені майстри починають свій ранок не з кави, а зі стояння на цвяхах. Така практика доречна на початку або наприкінці тренування. Починати можна зі стояння протягом 3-4 секунд і поступово збільшувати час. 

Якщо стопи напружені або спазмовані, посилиться біль. Краще перед тренуванням розтерти стопи і зробити розминку.

Важливу роль відіграє загальна атмосфера – важливо позбутися страху і забобонів. Позитивний настрій – це половина шляху до успіху. Наступати на цвяхи потрібно розслабленою ногою, зі спокійним розумом, готовим до чогось нового. Краще приступати до практики в оточенні людей, до яких є довіра.

Допомогу в навчанні може забезпечити спеціальний провідник, який надасть не тільки фізичну, а й психологічну підтримку. Важливо наступати на дошку двома ногами одразу, як це зробити – пояснить помічник. Провідник пояснить етапи підготовки, розповість, як правильно встати і зійти з цвяхів. З ним можна буде проконсультуватися, отримати відповіді на всі запитання, поділитися новими відчуттями, які неодмінно виникнуть у тілі.

Вгору