Дошки Садху: чим цвяхостояння корисне для вашого здоров'я

Практика цвяхостояння має позитивний вплив на організм та емоційний стан людини. Цей процес збільшує емоційну та фізичну силу, тренує волю. Під час знаходження на дошці покращуються концентрація та загальне самопочуття. Класичні моделі та дошки з інноваційним дизайном можна замовити в інтернет-магазині METADESK.

 

Як стояння на дошках Садху відновлює людське тіло

Секрет ефективності такої практики полягає у стимуляції акупунктурних точок на стопі людини (а їх більше ніж 70 тисяч). Регулярний вплив на ці точки покращує кровообіг, підвищує тонус організму, оздоровлює його та поліпшує настрій.

Стояння на цвяхах запускає процес самовідновлення тіла. Практикуючи цей вид медитації, ви дуже скоро помітите такі зміни:

 

  • зменшення страхів;
  • зниження рівня стресу та напруження;
  • зміцнення сили волі;
  • поліпшення когнітивних навичок;
  • покращення здоров'я.

 

Ці результати використання дощок Садху — складники успішного, гармонійного та здорового життя.

Вплив на фізичне здоров'я

Фізичним здоров'ям вважаються стійкість до захворювань, гарне самопочуття та бадьорий настрій. Практика цвяхостояння поступово зміцнює імунітет, полегшує симптоми хронічних недуг. Після медитації на дошках Садху відбувається вивільнення гормонів щастя (ендорфінів), завдяки чому покращується самопочуття.

 

Під час стояння на цвяхах рецептори організму передають нервовій системі людини сигнали, які сприяють зменшенню напруження та розслабленню м'язів.

 

Вплив на енергетичне поле людини

Для фізичної та розумової діяльності людям потрібна енергія. Ми звикли отримувати її, корисно харчуючись та займаючись спортом. Практика на дошках Садху здатна задіяти приховані ресурси й вивільнити велику кількість енергії.

 

Додавши цвяхостояння у свій режим дня, ви почуватиметесь впевненішим у собі та сконцентрованішим. А що більше практикуватиметесь, то глибшим, тривалішим та результативнішим буде занурення у медитацію.

Вплив на психологічний стан

Психологічні проблеми здатні негативно позначатися на фізичному здоров'ї. Депресія та апатія викликають втому, головний біль, проблеми з травленням тощо.

 

Медитація на дошках Садху вчить контролювати емоції та сприйняття навколишнього світу. Людина виробляє у собі стійкість до фізичного дискомфорту. Розуміючи, що через подолання болю стає сильнішою та здоровішою, використовує це знання у повсякденному житті.

Як придбати дошки Садху з доставкою в Україні

Дошки Садху від виробника можна купити в інтернет-магазині METADESK. В каталозі сайту великий вибір високоякісних аксесуарів для практики.

 

Спеціалісти бренду розуміють, що медитація для кожного своя, тому використовують індивідуальний підхід, щоб запропонувати саме те, що потрібно замовнику.


Виробник відправляє продукцію по Україні «Новою поштою». Мешканці Києва можуть самостійно забрати своє замовлення за адресою: вул. Велика Васильківська, 5/1, А3 магазин (ТЦ «Метроград», «Алея Подарунків», вхід зі сторони SkyBar).