Практика цвяхостояння останнім часом стає дедалі популярнішою. Якщо вона вас зацікавила, то варто задуматися про покупку дошки Садху для початківців. Однак для новачка вибір дошки з оптимальними характеристиками може виявитися непростим, оскільки в інтернеті дуже багато інформації, яка часом суперечить одна одній.

Дошка Садху для початківця: який крок обрати?

Основним параметром при виборі Садху є відстань між цвяхами. Якщо ви ніколи раніше не стояли на дошці Садху, то рекомендується обирати вироби для початківців з кроком цвяхів 8 або 10 мм. Такі характеристики дозволять плавно і поступово долучитися до практики цвяхостояння. Вважається, що 10 мм – це відстань, яка підходить більшості новачків, але якщо у вас низький больовий поріг, можна розглянути дошку, цвяхи в якій вмонтовані з кроком 8 мм.

садху для початківців

Дошка Садху для новачка: вибираємо матеріал цвяхів

Мідні

Сприятливий вплив міді на організм відомий здавна. Вона має антисептичні властивості, сприяє зціленню від багатьох тілесних, а також душевних хвороб. Це можна пояснити високою провідністю міді, яка під час впливу на організм сприяє збільшенню інтенсивності циркуляції енергії в ньому. 

Мідні цвяхи уособлюють материнський аспект, їхній вплив на тіло за відчуттями є глибоким. Мідь має дивовижний колір, який асоціюється з полум'ям вогню і яскравим осіннім листям.

Оцинковані

Вплив оцинкованих цвяхів аналогічний до мідних, проте за відчуттями енергія надходить більш яскраво, дзвінко. Зовні оцинковані цвяхи Садху для новачків виглядають простіше, проте властивості їх не менш привабливі. Дошки з ними мають меншу вагу, ніж із мідними.

Обміднені

Як було сказано раніше, мідь володіє унікальними цілющими особливостями, проте вартість її, порівняно з іншими видами металу, значно вища. Обміднені цвяхи дають можливість придбати виріб із тими самими лікувальними й енергетичними властивостями, однак, за меншу ціну.

Ще одним плюсом обмідненої сталі є більша жорсткість порівняно з чистою міддю. А це означає, що цвяхи завжди матимуть однакову гостроту і служитимуть довше.

Дошки Садху з обмідненими цвяхами виглядають більш благородно і стильно, ніж з оцинкованими.

Мідно-оцинковані

Використання такого матеріалу при виготовленні Садху створює гармонію двох металів, при якій об'єднуються їхні сторони. Їхня естетика потішить будь-якого практика цвяхостояння.

Садху з дерев'яними цвяхами

Найбільш підходящим варіантом для новачків вважаються Садху з бамбуковими цвяхами. Матеріал має антисептичні властивості, шипи з бамбука досить гострі та комфортні.

доски садху для начинающих

Як вибрати дошку Садху для початківців: інші характеристики

Матеріал дошки та цвяхів – це орієнтир вибору виробу. Однак є й інші критерії, на які необхідно звертати увагу:

  1. Форма. Дошки можуть виготовлятися прямокутної, квадратної або овальної форми. Купити Садху для початківців краще стандартних форм, оскільки вони є найбільш зручними.

  2. Розміри. Цей параметр визначається розміром стоп. Стандартними форматами вважаються дошки довжиною 26 і 30 см, але бувають максі-дошки з робочою зоною 34 см. При виборі моделі потрібно орієнтуватися на рекомендований запас робочої зони 1-2 см від довжини стопи.

  3. Покриття. При виборі пристосування з натуральних матеріалів важливо, щоб воно мало захист від вологи та механічних пошкоджень. Як правило, дерево покривають лаком, фарбою або олією. Лак і фарба не належать до екологічно чистих матеріалів, а також не стійкі до подряпин. Екологічно чистим матеріалом для обробки дерева дощок Садху є олія з бджолиним воском.