У наш час все більше людей починають практикувати йогу для розвитку своїх фізичних і психічних якостей. Однією з ефективних практик йоги є цвяхостояння. Якщо всього кілька хвилин стояти на цвяхах дошки Садху, можна домогтися приголомшливого результату. Організм пробуджується, вивільняються приховані енергії, підвищується настрій. Але мало хто знає, що існує корисна садху дошка для спини, на якій можна не тільки стояти, а й лежати.

Така практика менш популярна, ніж цвяхостояння, але її ефективність нітрохи не нижча. На стопі людини розташована величезна кількість нервових закінчень і акупунктурних точок. Через це стояти на цвяхах не просто, але й лежати на дошці Садху – складна практика, що потребує досвіду і знань. Площа контакту з тілом людини більша, і сфера впливу дещо інша.

Особливості дошки Садху для лежання

Цвяхостояння і цвяхолежання – це аюрведичні практики, які мають низку схожостей і відмінностей. Стояння на цвяхах сприяє пробудженню свідомості, підвищує бадьорість і дарує енергію, тоді як лежання, навпаки, розслабляє. Багато хто настільки сильно розслабляється, що навіть може зануритися в глибокий сон.

Лежати на цвяхах трохи простіше, ніж стояти. Пояснюється це різною площею тиску на шкірний покрив, саме тому багато новачків починають свої тренування з лежання.

дошка садху для спини

З першого погляду дошка Садху для лежання лякає, але на практиці відчуття мінімальні. З кожним разом дискомфорт буде зменшуватися. Головне навчитися розслаблятися і не концентруватися на болю. Крок штирів на дошці для лежання ширший. Якщо правильно підготуватися і виконувати рекомендації з цвяхолежання, шкіра не пошкодиться, людина розслабиться, позбудеться негативу і стресу.

Лежання на цвяхах дарує величезну користь, а саме:

  • розслабляє тіло;

  • знімає стрес або надмірну активність енергій;

  • позбавляє болю в спині;

  • знімає напругу м'язового скелета після тренування;

  • нормалізує кровообіг;

  • поліпшується сила волі, людина вчиться керувати своїм тілом, емоціями;

  • розширюються фізичні та психічні емоції.

Лежання на цвяхах рекомендовано людям, які мають проблеми зі сном, страждають на головний біль, перебувають у складних життєвих обставинах.

дошка садху для спини як користуватися?

Дошка Садху для спини: як користуватися?

Щоб отримати користь від практики цвяхолежання, потрібно знати, як лежати на дошці Садху. Для початку потрібно встановити її на рівну поверхню, сісти до неї спиною і спокійно самостійно або за допомогою тренера лягти. Важливо рівномірно розподілити вплив цвяхів по всій поверхні тіла. Цвяхи не повинні торкатися хребта, а розташовуватися по обидва боки від нього. Для комфорту можна підкласти під поперек і шию валик. Для кращого розслаблення можна попросити, щоб хтось укрив пледом або кофтою.

Якщо на шкірі є пошкодження або запальні процеси, потрібно почекати з лежанням на цвяхах. Варто проявити особливу увагу, якщо в ділянці спини є великі родимки.

Садху для спини має бути якісною, тому важливо купувати дошку в перевіреному магазині, і уникати саморобного інвентарю.

У каталозі нашого інтернет-магазину величезний вибір дощок Садху для спини високої якості. Можна підібрати виріб, який буде ідеально відповідати особистим вимогам. Всі товари представлені з фото і докладним описом технічних характеристик. Якщо виникнуть труднощі з вибором або оформленням замовлення, можна звернутися по допомогу до фахівців магазину.