Дошка садху: як вона працює?

Піклуватися про своє здоров'я – обов'язок кожного, а вибір інструментів щоб про нього піклуватись величезний. Наразі популярність цвяхостояння активно росте, тому настав час дізнатися більше про дошки садху від виробника №’1 в Світі: metadesk.ua. Новачкам будуть корисні відгуки клієнтів, а тис хто практикуэ буде корисно дізнатись нові деталі про цвяхи.

  

По-перше — дослідження проведені вченими довели що практика на дошці може допомогти знизити рівень стресу та покращити рівень життя у людей з хронічними захворюваннями, такими як депресія, біль голови, розлади сну та інші .

 

Інші дослідження показали, що практика на дошці садху може покращити гнучкість, рівновагу, координацію та сили м'язів. 

 

Відомо, що стимуляція точок на стопах та пальцях впливає на нервову систему та покращує кровообіг, що може сприяти загальному підвищенню енергії та покращенню здоров'я.

 

Крім того, практика на дошці садху може мати (а це основне) духовну складову, оскільки вона допомагає зосередитися та заспокоїти розум. Це може сприяти розвитку внутрішньої гармонії та спокою, що може бути корисним для зменшення рівня тривоги та депресії.


 

Фізіологічний механізм дії

Дошка Садху не викликає здивування, оскільки прихильників корисної звички досить багато. Зручність «знаряддя» та можливість брати його з собою на відпочинок додають кілька балів корисному товару. Щоб запевнитись у користі, достатньо розглянути фізіологічний механізм дії.

Фізіологічний вплив дошки на людину може бути пояснено наступним чином: коли ми стаємо на дошку, це призводить до стимуляції активності в різних частинах нашої нервової системи (через те що на стопах більше 70 тис закінчень вони стимулюються і це стимулює нервові закінчення) . Зокрема, масаж нервових закінчень на стопах може сприяти покращенню кровообігу та зменшенню стресу. Крім того, стоячи на дошці, ми активізуємо різні м'язові групи, що може підвищити нашу фізичну витривалість та зміцнити м'язово-скелетну систему.


 

Гарне самопочуття після стояння викликане вивільненням ендорфінів. Мозок людини старанно працює над збереженням внутрішньої гармонії, тому спрямовує зусилля на утворення гормону щастя. Витрачайте 15 хвилин щодня, аби відчути прилив енергії.

Тонізуючий вплив на організм пояснюється й іншими причинами. Дошка садху для новачків – це спосіб перевірити свою стійкість. Крім того, тиск цвяхів на стопи призводить до:

 

  • поліпшення розумової активності;
  • покращення рівня концентрації;
  • приливу енергії.
  • покращенню кровообігу
  • зменшенню стресу

 

Зосереджуватися на власних почуттях корисно, а покращення імунітету – додаткова перевага. Дошка садху, купити яку рекомендують терапевти та психологи, впливає на емоційний стан, непомітно стимулюючи роботу внутрішніх органів.


Психологічний механізм дії

Дослідження оригінальної медитації показують, що регулярні заняття впливають на психічне здоров'я. Психологічний механізм дії пов'язують з:

 

  1. Подоланням неприємних відчуттів. Так, стояння на цвяхах – це стрес, який ми свідомо переживаємо, щоб уникнтуи більшого стресу в майбутньому. Таким чином людина розуміє, що подолати дискомфорт цілком реально, та людина розуміє як зробити дісно той самий кращий вибір, стати більш впевненими в собі та підвищити рівень самоконтролю.!.

  2. Розслабляючим впливом. Оскільки ви розумієте, як працює дошка садху, вам вдається розслабитись та сконцентруватися на своїх відчуттях. 

  3. Усуненням занепокоєння. Розвинути усвідомленість дозволяє акцент на теперішньому. Завдяки цьому вдається позбутися занепокоєння та вийти поза межі надуманих рамок.

 

Духовний механізм дії

Дошка може мати духовний вплив на людину.

Ставши на дошку з наміром (думаю що ти розумієш що як ціль в бізнесі — так само має бути і намір в практиці на цвяхах (Намір – це твоє бажання чи ціль, наприклад — в тебе депресія та твій намір буде: як мені почуватись комфортно, бути веселим і так далі , тобто це має бути конкретна ціль ) , ми фактично віддаємо себе певному процесу саморозвитку та самопізнання.

Це може допомогти нам зосередитись на сутнісних аспектах нашого життя та зрозуміти, що є дійсно важливим для нас.

Крім того, дошка може стати інструментом медитації, яка допоможе заспокоїти розум та зосередитись на моменті.


Дізнавшись більше про те, що таке дошка садху, стане зрозуміло: ця покупка дійсно корисна, а часом – необхідна. Задовольнити потребу та позбутися хвилювань допомагає унікальний товар. 1000 готових дизайнів, індивідуальне оформлення та чимала користь заслуговують на увагу, тому ви з легкістю приєднаєтесь до числа прихильників такої медитації.